Tomasz Wieszczeczyński

Dj | Konferansjer | Wodzirej

O MNIE

MUSIC TOM

TOMASZ

WIESZCZECZYŃSKI

Witam serdecznie na oficjalnej stronie MUSIC TOM. Nazywam się Tomasz Wieszczeczyński i zapraszam do zapoznania się z moją osobą oraz ofertą. Przedmiotem mojej działalności jest oprawa muzyczna wesel oraz imprez okolicznościowych.

Jako DJ na wesele, czy też obsługując inne uroczystości poznaję nowych ludzi, ich kulturę oraz styl zabawy, co rozwija mój warsztat wodzirejski oraz pozwala jeszcze trafniej dobierać listę utworów do wydarzenia. Spotkania z wieloma grupami ludzi o różnych upodobaniach, w różnym przedziale wiekowym pozwoliły mi zdobyć bogate doświadczenie, dzięki któremu profesjonalnie i z humorem mogę podejść do prowadzenia każdego rodzaju imprezy.

W mojej pracy szczególne miejsce zajmuje muzyka na wesele. W zależności od charakteru imprezy oferuję swoje usługi przede wszystkim jako DJ. Muzykę na weselu uzupełniam rolą wodzireja, co daje gwarancję doskonałej zabawy.

Działam głównie na terenie Poznania i okolic, a także całej Wielkopolski. Pracy DJ-a nie traktuję jako dodatkowe zajęcie. Muzyka jest moją pasją i zajmuję się nią zawodowo a przede wszystkim kocham to co robię, dlatego do swojej pracy podchodzę z wielkim sercem i zaangażowaniem.

Zapraszam do działu oferta, gdzie szerzej można zapoznać się z moją działalnością.
Życzę miłego pobytu na stronie internetowej oraz mam nadzieję do zobaczenia na Waszej imprezie!

BLOG

Zapraszam do zapoznania się z artykułami na temat branży ślubnej

MOI PARTNERZY