Tomasz Wieszczeczyński

Dj | Konferansjer | Wodzirej

DJ NA WESELE

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu, które chcemy utrwalić w pamięci na całe nasze życie.

Każdy wie, że na sukces tego wielkiego dnia składa się wiele różnych czynników. Jeden z nich jest jednak najważniejszy: odpowiednio dobrana na wesele muzyka i jego profesjonalne prowadzenie.

Oryginalny repertuar, doświadczony DJ weselny prowadzący uroczystość z wyczuciem i klasą to znakomita alternatywa dla zespołów działających w branży ślubnej.

Z mojej strony dokładam wszelkich starań, aby cała uroczystość przebiegła w miłej atmosferze od momentu wejścia Pary Młodej i jej gości na salę, po ostatni taniec i zakończenie imprezy.

Jako DJ i wodzirej na wesele prowadzę przyjęcie od początku do końca, włączając w to liczne toasty, oczepiny, muzyczne przerywniki oraz wiele innych wcześniej uzgodnionych atrakcji.

Pełniąc rolę wodzireja prowadzę konkursy i zabawy, które stanowią doskonałe uzupełnienie programu i granej na weselu muzyki. Staram się nie poddawać utartym schematom i do każdego przyjęcia podchodzę indywidualnie. Dla Młodej Pary, która zdecyduje się spędzić ten wieczór ze mną w roli DJ-a i wodzireja dojadę w każdy zakątek Wielkopolski, jednak głównie działam w Poznaniu i jego okolicach.

Wiem, jak ważna jest na weselu muzyka i jak wielka odpowiedzialność ciąży na osobie, która ma za zadanie poprowadzić uroczystość.

Każde zlecenie szczegółowo omawiam z Parą Młodą na wcześniejszym spotkaniu organizacyjnym. Poznając Wasze oczekiwania, preferencje i charakter oraz czerpiąc ze swojego doświadczenia, wspólnie ustalamy takie elementy jak:

01 szczegółowy scenariusz

02 Repertuar

03 Zabawy i konkursy (ze smakiem, bez zabaw niesmacznych i wulgarnych)

04 Zabawy i konkursy (ze smakiem, bez zabaw niesmacznych i wulgarnych)

05 Wszystkie planowane w trakcie zabawy atrakcje

To co robię jest moją pasją! Nie traktuję pracy DJ-a weselnego jako okazyjnego dodatku! Na pierwszym miejscu stawiam dobrą zabawę oraz zadowolenie Młodej Pary i zaproszonych przez nią gości!

Jako DJ i wodzirej na wesele prowadzę przyjęcie od początku do końca, włączając w to liczne toasty, oczepiny, muzyczne przerywniki oraz wiele innych wcześniej uzgodnionych atrakcji.

Dodatkowym urozmaiceniem prowadzonych przeze mnie wydarzeń są różnorodne, kolorowe gadżety. Z powodzeniem wykorzystuję wszystkie rekwizyty do różnego rodzaju zabaw i tańców. Wśród gości wzbudzają ogromne zainteresowanie oraz bezcenny uśmiech na twarzach!

Kolejną cieszącą się dużą popularnością atrakcją jest taniec świetlisty stwarzający wyjątkowy i niepowtarzalny klimat. Taniec ten to dobry sposób na zintegrowanie gości oraz doskonała chwila dla fotografa ślubnego na uchwycenie w kadrach niepowtarzalnych emocji, co z pewnością zaowocuje wyjątkowymi zdjęciami ślubnymi.

CO GRAM?

Muzyka na weselu to nieodzowny element każdego takiego przyjęcia.

Czego można się spodziewać na prowadzonej przeze mnie imprezie?

Jako DJ weselny gram wyłącznie oryginalne, znane przeboje, mając na uwadze osoby starsze, jak i młodsze pokolenie. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadam szeroki wybór nagrań począwszy od lat 50., 60., 70. po lata 80. i 90. kończąc na obecnych przebojach na topie lansowanych przez stacje radiowe.

Na życzenie istnieje możliwość stworzenia własnej listy utworów.

Dzięki bogatej płytotece dobieram utwory na bieżąco, przez co mogę elastycznie dopasować się do aktualnego klimatu oraz do upodobań i wieku bawiących się gości. Bogaty repertuar pozwala mi z sukcesem ustosunkować się do licznych dedykacji, co jest często bardzo miłym akcentem Waszego przyjęcia.

Wybór repertuaru jest bardzo ważną kwestią. Różne są oczekiwania i upodobania gości, dlatego szczegółowo omawiam z Młodą Parą dobór muzyki na wesele, dostosowując się do wszelkich życzeń i sugestii.

W ramach współpracy przedweselnej przesyłam dokument z rozszerzoną wersją repertuaru.