Tomasz Wieszczeczyński

Dj | Konferansjer | Wodzirej

DJ NA WESELE

OFERTA – DJ NA WESELE

Ślub i wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Organizacja wesela to bardzo duże przedsięwzięcie. Wymaga wiele czasu, pracy i zaangażowania. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik, a każdy szczegół ma znaczenie.

Z mojej strony dokładam wszelkich starań, aby cała uroczystość przebiegła w miłej atmosferze od momentu wejścia Pary Młodej i jej gości na salę, po ostatni taniec i zakończenie imprezy.

Jako DJ i wodzirej na wesele prowadzę przyjęcie od początku do końca, włączając w to liczne toasty, oczepiny, muzyczne przerywniki oraz wiele innych wcześniej uzgodnionych atrakcji.

Pełniąc rolę wodzireja prowadzę konkursy i zabawy, które stanowią doskonałe uzupełnienie programu i granej na weselu muzyki. Staram się nie poddawać utartym schematom i do każdego przyjęcia podchodzę indywidualnie. Dla Młodej Pary, która zdecyduje się spędzić ten wieczór ze mną w roli DJ-a i wodzireja dojadę w każdy zakątek Wielkopolski, jednak głównie działam w Poznaniu i jego okolicach.

Wiem, jak ważna jest na weselu muzyka i jak wielka odpowiedzialność ciąży na osobie, która ma za zadanie poprowadzić uroczystość.

Każde zlecenie szczegółowo omawiam z Parą Młodą na wcześniejszym spotkaniu organizacyjnym. Poznając Wasze oczekiwania, preferencje i charakter oraz czerpiąc ze swojego doświadczenia, wspólnie ustalamy takie elementy jak:

Szczegółowy scenariusz

Repertuar

Zabawy i konkursy (ze smakiem, bez zabaw niesmacznych i wulgarnych)

Wszystkie planowane w trakcie zabawy i atrakcje

To co robię jest moją pasją! Nie traktuję pracy DJ-a weselnego jako okazyjnego dodatku! Na pierwszym miejscu stawiam dobrą zabawę oraz zadowolenie Młodej Pary i zaproszonych przez nią gości!

Dodatkowym urozmaiceniem prowadzonych przeze mnie wydarzeń są różnorodne, kolorowe gadżety. Z powodzeniem wykorzystuję wszystkie rekwizyty do różnego rodzaju zabaw i tańców. Wśród gości wzbudzają ogromne zainteresowanie oraz bezcenny uśmiech na twarzach!

CO GRAM?

Muzyka na weselu to nieodzowny element każdego takiego przyjęcia.

Czego można się spodziewać na prowadzonej przeze mnie imprezie?

Jako DJ weselny gram wyłącznie oryginalne, znane przeboje, mając na uwadze osoby starsze, jak i młodsze pokolenie. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadam szeroki wybór nagrań począwszy od lat 50., 60., 70. po lata 80. i 90. kończąc na obecnych przebojach na topie lansowanych przez stacje radiowe.

Na życzenie istnieje możliwość stworzenia własnej listy utworów.

Dzięki bogatej płytotece dobieram utwory na bieżąco, przez co mogę elastycznie dopasować się do aktualnego klimatu oraz do upodobań i wieku bawiących się gości. Bogaty repertuar pozwala mi z sukcesem ustosunkować się do licznych dedykacji, co jest często bardzo miłym akcentem Waszego przyjęcia.

Wybór repertuaru jest bardzo ważną kwestią. Różne są oczekiwania i upodobania gości, dlatego szczegółowo omawiam z Młodą Parą dobór muzyki na wesele, dostosowując się do wszelkich życzeń i sugestii.

W ramach współpracy przedweselnej przesyłam dokument z rozszerzoną wersją repertuaru.

Zachęcam do przesłuchania przykładowej weselnej playlisty z najczęściej prezentowanymi przeze mnie utworami na weselach, których na Waszej imprezie na pewno nie zabraknie!

OCZEPINY W DOBRYM STYLU

OBAWIACIE SIĘ OCZEPIN? NIE MUSICIE, RAZEM NA PEWNO COŚ WYMYŚLIMY!

Wesele z oczepinami, czy bez?  Oczepiny to tradycja, która jest głęboko zakorzeniona w polskiej kulturze weselnej 😊 Jeśli szukacie alternatywy dla tradycyjnego rzucania welonem, to mam dla Was świetną propozycję na oczepiny, której finał z pewnością jest bardziej losowy niż w przypadku łapania welonu.

Poradzimy sobie w każdym przypadku! Mam kilka pomysłów, żeby oczepiny wyszły niesztampowo i nowocześnie, a na Waszych gościach zrobiły wrażenie, tak żeby zapamiętali je na długo.

Bukiet z wstążkami zamiast oklepanego rzucania bukietem, czy welonem to również świetna propozycja, która nie tylko angażuje do zabawy, ale również świetnie wychodzi na zdjęciach! 

Zabawa i konkursy Music Tom