CIĘŻKI DYM- PIERWSZY TANIEC W CHMURACH

Pierwszy taniec to nieodzowny element każdego przyjęcia weselnego.

Istnieje wiele atrakcji na wesele, które od niedawna stają się coraz bardziej popularne. Niewątpliwie jedną z najciekawszych jest ciężki dym, nazywany przez niektórych „tańcem w chmurach”.


Posiadam wysokiej klasy wytwornicę ciężkiego dymu, która potrafi zamienić pierwszy taniec w prawdziwy spacer w chmurach. Produkuje ona warstwę dymu utrzymującą się tylko przy parkiecie. Odpowiednio przygotowany np. wraz z dekoracją światłem, potrafi zrobić ogromne wrażenie. Ciężki dym nadaje się świetnie na moment pierwszego tańca, a dzięki niemu Para Młoda może poczuć się przez chwilę jak w bajce.

Jeśli chcecie poczuć się na swoim weselu, jak w bajce – wybierzcie ciężki dym, a wasz pierwszy taniec na pewno zostanie zapamiętany przez gości na długo. Poniżej zdjęcia przedstawiające efekt zastosowania ciężkiego dymu:

IMG_9975
IMG_9955
IMG_9953

Jak to działa?

Do wytworzenia ciężkiego dymu wykorzystuję specjalnie przygotowany wcześniej suchy lód, który aplikowany jest do zbiornika z wrzącą wodą w specjalistycznej maszynie. Maszyna nagrzewa się około godziny przed pełną gotowością. Ciężki dym nie posiada zapachu, nie pozostawia żadnych plam i nie przeszkadza pozostałym gościom weselnym. W przypadku zainteresowania ofertą ciężkiego dymu na pierwszy taniec proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny oraz podanie lokalizacji imprezy w celu przedstawienia szczegółowej wyceny.

Taniec w chmurach, ciężki dym na wesele cz.1
Taniec w chmurach, ciężki dym na wesele cz.2

Współpraca (Fotografia ślubna, film)