Opinie

Zapraszam do zapoznania się z opiniami Młodych Par, które powierzyły mojej osobie oprawę muzyczną w tak ważnym dniu jakim jest ślub.

Zadowolenie klienta oraz pozytywna opinia jest największym wynagrodzeniem, główna siłą napędową mojej działalności
jak i potwierdzeniem wysokiej jakości świadczonych przeze mnie usług.

Tomku! Serdecznie dziękujemy za uświetnienie naszej uroczystości weselnej swoją obecnością, prowadzeniem i przede wszystkim muzyką! W znacznym stopniu przyczyniłeś się do tego, że doskonale bawiliśmy się wraz z naszymi gośćmi. Wszyscy byliśmy pod wrażeniem Twojego profesjonalizmu, kultury, wyczucia rytmu i klimatu zabawy. Każdy z weselników został usatysfakcjonowany muzycznie, a dodatkowo atmosferę tworzyły wspólnie dobrane zabawy i konkursy. Na sam koniec- dla wszystkich par szukających DJ weselnego mamy jedną radę: "postawcie na Tomka"- lepszego nie znajdziecie 😉 Dziękujemy!
Tomku, minęły prawie trzy miesiące od naszego ślubu a my nadal jesteśmy pod wrażeniem oprawy muzycznej na naszym weselu. Goście byli zachwyceni zarówno muzyką, zabawą i sposobem w jaki poprowadziłeś całą uroczystość. Pojęcie DJ dla osób starszych spotkało się z początku z "chłodnym" przyjęciem ale po przeżyciu wesela z Twoim udziałem zmienili zdanie:) Tomku, dziękujemy bo sprawiłeś, że nasze wesele pozostanie na długo w naszej pamięci:) Życzymy dalszych sukcesów i samych udanych wesel!!!" Do zobaczenia gdzieś:)"
"Chcielibyśmy serdecznie podziękować za wspaniałą zabawę na naszym ślubie. Odpowiednio dobrana muzyka sprawiła, że wszyscy nasi goście znaleźli coś dla siebie a zabawa trwała do białego rana. Dzięki profesjonalnemu podejściu wszystkie przewidziane atrakcje i konkursy zostały super przeprowadzone. Dziękujemy bardzo za niezapomniane wesele !"
"Cóż mamy napisać? Nie znamy słów by w pełni opisać profesjonalizm Tomka. Mieliśmy to wielkie szczęście że z pośród tylu djów trafiliśmy akurat na Niego. Nasza zabawa weselna była najlepszą na jakiej byliśmy! Tomek poderwał do tańca nawet osoby, które nigdy nie tańczą! Parkiet cały czas był pełen. Konsekwencją tego były tony jedzenia, które zostały, bo goście nie chcieli tracić czasu na siedzenie przy stole gdy zabawa trwała w najlepsze 🙂 Tomek sprawił, że czuliśmy się jak gwiazdy wieczoru a goście wyjątkowo. Jest osobą pełną humoru, uśmiechnięty, sympatyczny, otwarty na pomysły Młodej Pary, z dobrym smakiem a na weselu bardzo elegancki :)Łezka kręciła się w oku gdy nadszedł ranek i trzeba było kończyć, choć nikt kończyć nie chciał. Goście wspominają do dzisiaj a my zawsze i wszędzie będziemy polecać każdemu "naszego" Tomka!!! 🙂
Tomku, chcielibyśmy z całego serca podziękować Ci za prowadzenie naszego wesela. Twój profesjonalizm, wysoki poziom sprawiły, że wszyscy goście byli bardzo zadowoleni. Zróżnicowany repertuar sprawił, że zarówno starsi jak i młodsi świetnie się bawili. Do dziś cały czas wspominają o świetnej zabawie. Po niespełna 2 miesiącach stwierdzamy, że bez Ciebie wesele nie udałoby się. Zaufaliśmy Ci i się nie zawiedliśmy. Jeszcze raz bardzo dziękujemy!
Tomku, chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować za profesjonalne poprowadzenie całej imprezy. Twoje zaangażowanie, już od momentu przygotowań aż po ostatnią piosenkę zamykającą całe wesele przekroczyło nasze oczekiwania. Świetne prowadzenie imprezy, genialny repertuar dla każdego. Goście byli bardzo zadowoleni i choć wcześniej sceptycznie nastawieni do DJ, teraz bardzo chwalą wesele i sposób jego prowadzenia i przebieg. Gdybyśmy mogli imprezę zorganizować raz jeszcze wybór na oprawę muzyczną byłby dokładnie taki sam! 🙂
Tomku! Dziękujemy za wspaniałe, muzyczne uświetnienie naszego wesela. My i nasi goście jesteśmy zachwyceni sposobem prowadzenia naszej imprezy. Do dziś odczuwamy w nogach szaleństwa tej nocy. Jeszcze raz dziękujemy!
Polecamy DJ Tomka z pełnym przekonaniem. Byliśmy mile zaskoczeni jego profesjonalizmem. Służył fachową radą, ale też elastycznie dostosowywał się do naszych życzeń. Powierzając mu oprawę muzyczną naszego wesela, byliśmy spokojni o efekt końcowy i nie zawiedliśmy się.
Dziękujemy Ci bardzo za wspaniałą oprawę muzyczną, która uświetniła nasze przyjęcie weselne i za profesjonalizm w każdym calu. Jesteśmy zachwyceni twoją kulturą osobistą począwszy od pierwszych spotkań przed weselem aż do końca naszego przyjęcia, która wyrażała się zarówno umiejętnością współpracy z nami jak i z gośćmi. Serdecznie dziękujemy za całokształt i polecamy Cię gorąco przyszłym Narzeczonym.
Tomku, powiem po prostu: Dziękujemy! Za niesamowitą atmosferę na weselu, za fantastyczną muzykę i prowadzenie, a przede wszystkim za profesjonalizm, który zaprezentowałeś. Największym dowodem świetnej imprezy były nogi, leczone po szalonych tańcach przez cały kolejny tydzień.
Tomku, w imieniu naszym i naszych gości weselnych dziękujemy za profesjonalizm i życzymy przyszłym młodym parom tak trafnego wyboru DJ-A. Sytuacja, którą przytoczę mówi o tym, jak wspaniale poprowadziłeś nasze wesele i jak wszyscy byli z tego zadowoleni. Podczas ostatniej piosenki (która jak się okazało nie była ostatnią) „…to już jest koniec …” jeden z naszych gości weselnych śpiewał „nie, nie, nie, nie…”. Serdecznie pozdrawiamy!
Szczerze polecamy Tomka-grał na naszym weselu i jesteśmy Nim zachwyceni. Cechuje Go wysoka kultura osobista, głowa pełna pomysłów i, co istotne, jest On otwarty na sugestie a przy tym potrafi dobrze doradzić w kwestii muzycznej. Jeżeli szukacie osoby, która poprowadzi wasze wesele na poziomie, bez żadnych żenujących i niesmacznych zabaw czy żartów a mimo to sprawi, że goście nie będą chcieli zejść z parkietu, to warto Go wybrać. Myślę, że najlepszym potwierdzeniem naszych słów jest fakt, ze goście byli pod wielkim wrażeniem oprawy muzycznej a parkiet był cały czas pełen. Raz jeszcze dziękujemy Ci Tomku za fantastyczną zabawę:)
Tomka polecili nam znajomi, u których grał na weselu i 18-tce. Już podczas pierwszego spotkania, które z założenia potraktowaliśmy jako wstępną, niezobowiązującą rozmowę, ujął nas swoim profesjonalnym podejściem, zrozumieniem naszych potrzeb i ciekawymi pomysłami na poprowadzenie wesela. Wszystko to sprawiło, że nie wahaliśmy się ani chwilę i dziś możemy powiedzieć, że ta decyzja była bardzo dobra. Tomek swoją muzyką i sposobem prowadzenia wesela sprawił, że wszyscy goście dziękowali nam za wspaniałą zabawę. Nawet Ci, którzy początkowo kręcili nosem, słysząc o prowadzeniu wesela przez DJ'a byli zachwyceni oprawą muzyczną. Podsumowując, praca jaką wykonał Tomek, była jednym z najjaśniejszych punktów naszego, skądinąd bardzo udanego, wesela, za co bardzo mu dziękujemy. Pozdrawiamy!
Tomku sprawiłeś, że nasze wesele było cudowne. My, ci którzy na innych weselach tylko siedzą, przetańczyliśmy całą noc z wielką przyjemnością do muzyki, którą mogliśmy sami wybrać. Goście też byli zachwyceni, aż nie chcieli schodzić z parkietu i wracać do domu. Minęły cztery miesiące od ślubu, a nadal słyszymy od gości, że to było najlepsze wesele na jakim byli, że muzyka była super, a DJ rewelacyjny. Polecamy i zachwalamy wszystkim dookoła. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy.
Tomku, wraz ze wszystkimi naszymi gośćmi, chcielibyśmy podziękować Ci za wspaniałe poprowadzenie naszego wesela. Dzięki wyjątkowej oprawie muzycznej, wszyscy świetnie się bawili i do dziś mówią, że nasz DJ był rewelacyjny! Twoje pomysły na zabawy oraz największe przeboje muzyczne stworzyły niepowtarzalny klimat, który do dziś wspominamy z ogromną przyjemnością i uśmiechem na twarzy. Wszystkim serdecznie polecamy DJ Tomasza!
Serdecznie dziękujemy Tomku za wspaniała zabawę - było świetnie!! Zarówno goście jak i my byliśmy zachwyceni! Rewelacyjna atmosfera, wspaniałe zabawy! Bańki przy pierwszym tańcu po prostu bomba! Spełniłeś nasze oczekiwania pod każdym względem Dziękujemy raz jeszcze za niezapomniane chwile Pozdrawiamy!
Witamy 😉 Jesteśmy bardzo, bardzo zadowoleni! Muzyka była dopasowana do ogólnej atmosfery, a do tego dobrze wyważona - odpowiednia ilość przerw i muzyki tanecznej. Wszyscy zachwalali Twoją pracę, część wcześniej nie była przekonana do DJ-A, a dzięki Tobie była mile zaskoczona. 🙂 Chyba najlepszą rekomendacją jest to, że wszyscy mieli zakwasy od tańczenia. 😉 Także dziękujemy Ci Tomku za świetną zabawę i atmosferę, no i za to, że nie przestraszyłeś się mojej zwariowanej kuzynki i z nią zatańczyłeś 😉 Pozdrawiamy!
Dziękujemy pięknie Tomku za profesjonalną oprawę naszego wesela, rewelacyjne prowadzenie zabaw i wprowadzenie atmosfery motywującej do zabawy najtwardszych zwolenników zabaw siedzących. Wszyscy bawili się rewelacyjnie co potwierdza fakt, iż proszą o numer telefonu do Ciebie. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że wybraliśmy Ciebie na naszego DJ-a. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy wszystkiego dobrego i powodzenia na przyszłość.
Tomasz był pierwszym i ostatnim dj-em, z którym się spotkaliśmy. I.... okazał się strzałem w dziesiątkę:) Sympatyczny, kompetentny, znający się na rzeczy. W pełni mu zaufaliśmy i się nie zawiedliśmy. Poprowadził nasze wesele na najwyższym poziomie, wszystko z taktem i ze smakiem. Muzyka była fantastyczna, parkiet wciąż był pełen, goście bardzo zadowoleni... Menedżer lokalu, w którym odbyło się nasze wesele był także pod wielkim wrażeniem, że taki młody człowiek i tak potrafi poderwać ludzi do zabawy... Dzięki Tomku... !! Chętnie powtórzylibyśmy tę imprezkę;)
Tomku... w imieniu Naszym i Gości weselnych Serdecznie Dziękujemy za wspaniałą zabawę do białego rana. Oprawa muzyczna była dobrana profesjonalnie gdyż wszyscy świetnie się bawili i podziwiali Tomasza jak fajnie potrafił poprowadzić i zabawić gości. DJ Tomek to jedyny DJ z którym rozmawialiśmy i wybraliśmy i nie zawiedliśmy się a więc z całego serca możemy polecić DJ Tomka za jego profesjonalizm i świetne wyczucie sytuacji. Przy kolejnej imprezie tanecznej na pewno zwrócimy sie do Tomasza. Pozdrawiamy serdecznie
Pełen profesjonalizm i zaangażowanie to dewizy Dja Tomka. Goście byli zachwyceni, nogi same chciały tańczyć 🙂 Ta noc na długo pozostanie w naszej pamięci Bardzo dziękujemy za wspaniałą zabawę!
Chciałam Tobie z Sergiuszem bardzo podziękować za to że super poprowadziłeś nasze wesele. Wszystkim bardzo się podobało.
Serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę oraz doskonałe prowadzenie Naszego wesela. Wszyscy goście weselni byli pod wielkim wrażeniem świetnie dobranej muzyki oraz pełnego profesjonalizmu Tomasza. Porwał na parkiet najbardziej zatwardziałych tancerzy. Dziękujemy za oprawę i niezapomniane wrażenia.
Byliśmy miło zaskoczeni profesjonalizmem i wielkim zaangażowaniem Dja Tomka na naszym weselu;) Goście byli pod wielkim wrażeniem. Dziękujemy za super oprawę i wspaniałe wspomnienia!

Współpraca (Fotografia ślubna, film)