Imprezy szkolne i studenckie

Zajmuje się również oprawą muzyczną, nagłośnieniem i oświetleniem imprez szkolnych i studenckich takich jak:

  • studniówki
  • bale absolutoryjne
  • bale gimnazjalne
  • połowinki
  • dyskoteki szkolne

DJ NA STUDNIÓWKĘ

Studniówka to pierwszy poważny bal w życiu każdego młodego człowieka i zarazem ostatnia szansa na zabawę w gronie szkolnych kolegów i koleżanek.

StudnioacutewkaMini002_zps73f27459

W tę wyjątkową karnawałową noc wszystkie szczegóły będą miały wielkie znaczenie.Począwszy od miejsca organizacji imprezy, przez starannie dobrane kreacje, tradycyjnie zatańczonego Poloneza po serwowaną muzykę.

Studniówka jest specyficzną imprezą, na której należy dać upust szaleństwom, pamiętając jednak o doniosłym charakterze balu. Biorę pod uwagę muzyczne potrzeby zaproszonych gości. Jako DJ z odpowiednim doświadczeniem jestem w stanie trafić w najróżniejsze muzyczne gusta. Proponowana przeze mnie taneczna mieszanka to przede wszystkim najnowsze przeboje radiowe jak i również muzyczna podróż w czasie. Będziemy bawić się w rytm rock'n'rolla, poczujemy niezapomniane klimaty lat 70. i 90., a także przeniesiemy się w szalone lata 90., gdzie wspólnie zatańczymy Macarenę, odwiedzimy stolicę karnawału w rytmie Samba De Janeiro oraz popłyniemy na upalną Majorkę.

Dokładam wszelkich starań, aby studniówka była solidnie przygotowana i poprowadzona.

Bogaty repertuar, profesjonalny sprzęt, doświadczenie z pewnością sprawią, że ta wyjątkowa impreza zapadnie w pamięci uczniów, zaproszonych gości oraz całego grona pedagogicznego.

STUDNIÓWKA XVI LO im. Charles de Gaulle’a

Współpraca (Fotografia ślubna, film)